Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу

1 / 09 / 2016

Як початківці, так і досвідчені підприємці повсякчас стикаються з браком інформації щодо ведення бізнесу. Особливо, це стосується підприємців, котрі будують бізнес з нуля на новому місці після пререїзду із Криму чи зони АТО.

У зв’язку з цим, КримSOS започатковує проект ряду публікацій на бізнес-тематику в рамках програми «Підтримка самозайнятості внутрішньо переміщених осіб». Матеріали, підготовані успішними підприємцями, допоможуть зорієнтуватись в бізнес-сфері й намітити шляхи розвитку власного проекту або юридично захистити його.

Пропонуємо вашій увазі перший матеріал – «Інструкція по порядку реєстрації та перереєстрації бізнесу для переселенців із Криму та Донецької і Луганської областей».

В ній ви дізнаєтесь:

  • які документи потрібні для реєстрації бізнесу;
  • способи реєстрації підприємства;
  • порядок проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичної особи-підприємця;
  • порядок перереєстрації діяльності юридичної особи в разі зміни юридичної адреси та фізичної особи-підприємця у разі зміни адреси проживання (прописки).

Читайте інструкцію нижче або завантажуйте ТУТ.

 

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини