Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Порошенко заявив про сприятливі умови для деокупації Криму

13 / 07 / 2017

Президент України Петро Порошенко заявив про сприятливі умови для деокупації анексованого Росією Криму. Про це він повідомив у своєму Twitter, коментуючи 19-й саміт Україна – ЄС, що проходить у четвер у Києві.

«Єдність і солідарність країн ЄС по російській агресії є запорукою відновлення миру і безпеки в Європі. Сьогодні склалися всі умови для переходу від політики невизнання до активної стратегії деокупації Кримського півострова», – йдеться у повідомленні.

У четвер у Києві відбувається 19-й саміт Україна – ЄС. Із боку ЄС у ньому беруть участь президент Європейської ради Дональд Туск і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. У саміті також беруть участь українські урядовці і представники Європейської комісії.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини