Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Порошенко закликав Раду Європи посилити тиск на Росію через нову хвилю репресій у Криму

23 / 05 / 2016

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом закликав Раду Європи посилити тиск на Росію у зв’язку із системними порушеннями прав людини в анексованому нею Криму. Про це повідомляє прес-служба президента.

Під час зустрічі, яка відбулася у рамках візиту до Стамбула, президент звернув увагу на «системні порушення прав кримських татар і українців в окупованому Росією Криму», зокрема на справу заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

Нагадаємо, 12 травня працівники ФСБ затримали Ільмі Умерова. Проти нього порушили кримінальну справу за статтею «екстремізм». Того ж дня його відпустили з СІЗО під підписку про невиїзд.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини