Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Порошенко вирішив судитися за газові родовища з Росією

22 / 10 / 2015

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна повинна в судовому порядку повернути газові родовища, над якими вона втратила контроль після приєднання Криму до Росії. Про це передає РБК.

«Ми повинні відновити українську нафтогазову галузь… Ми обговорили (з вченими – ред.), наскільки важливо зараз повернути, жорстко поставити в суді питання і повернути наші шельфові родовища, включаючи Одеське і Безіменне», – заявив Порошенко, виступаючи перед студентами в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в середу.

Газові родовища Одеське і Безіменне, розташовані на шельфі Чорного моря, перейшли до Росії після того, як Україна втратила контроль над Кримом. Як повідомляв «Крыминформ», розробку Одеського родовища здійснює кримське республіканське підприємство «Чорноморнафтогаз».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини