Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Порошенко пропонує створити формат «Женева плюс» для деокупації Криму

14 / 01 / 2016

Президент Петро Порошенко заявив про необхідність створення міжнародного механізму по деокупації Криму. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

«На моє глибоке переконання, оптимальним форматом для створення такого механізму є формат «Женева плюс»: за участю наших партнерів з ЄС, із США і, можливо, країн-підписантів Будапештського меморандуму», — пояснив голова держави.

Також Порошенко заявив, що Україна робить максимум для того, щоб Крим залишався серед перших пріоритетів зовнішньої політики України. Але він визнав, необхідність активізувати роботу по Криму, в той же час не беручи зобов’язань, які не можна буде виконати.

«Громадські активісти роблять свою надзвичайно важливу справу», — сказав Порошенко, коментуючи питання по блокаді Криму. Він додав, що регулярно зустрічається з представниками Меджлісу і кримськотатарськими активістами. У той же час Президент заявив, що не вітає підриву електроопор в Херсонській області.


Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини