Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Порошенко підтвердив обіцянку внести до Конституції кримськотатарську автономію

29 / 06 / 2016

Президент України Петро Порошенко нагадав про свою обіцянку про створення кримськотатарської автономії, повідомляє lb.ua. Про це президент сказав у виступі на урочистому засіданні Ради з нагоди Дня Конституції.

“Так само, як і деокупація Донбасу, на порядку денному стоїть і питання повернення Криму. І ще раз наголошую, що ми повинні почати процес внесення змін і доповнень до розділу 10 Конституції України, який називається “Автономна Республіка Крим”. Так, пан Мустафа [Джемілєв] і пан Рефат [Чубаров]? Ці зміни в повній мірі випливають з невід’ємного права кримськотатарського народу на самовизначення у складі суверенної і незалежної української держави. Звичайно і зрозуміло, разом з повним гарантуванням рівних прав та громадянських свобод для етнічних українців, росіян і інших етносів півострова”, — сказав Порошенко.

Вперше про те, що потрібно переписати 10 главу Конституції України і прописати створення кримськотатарської автономії, Порошенко сказав 18 травня. Відповідні поправки були запропоновані Рефатом Чубаровим ще восени 2015 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини