Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Порошенко: країна-злодій буде змушена повернути вкрадене

27 / 02 / 2016

Президент України Петро Порошенко виступив із заявою з нагоди дня кримського опору. Президент повідомив, що для підготовки стратегії повернення Криму Україні буде проведено спеціальне засідання РНБО. 

«Від Кабінету Міністрів очікую детального плану-графіка захисту національних інтересів України в міжнародних судах, залучення держави-агресора до відповідальності перед Україною як державою і українськими приватними компаніями», — заявив Петро Порошенко. 

Також голова держави постановив розглянути питання про тимчасовий режим спеціального митного захисту адмінкордону Херсонської області та АРК, а також енергетичної стратегії щодо Криму. 

«Крим був, є і залишиться невід’ємною частиною Української держави, а країна-злодій буде змушена повернути вкрадене. Саме так станеться рано чи пізно, яким би тривалим не опинився процес деокупації півострова», — зазначає Порошенко. 

Крім того, президент заявив, що Україна не визнає російськими громадянами тих жителів півострова, які отримали російські паспорти. 

«У Криму не живуть громадяни Росії, він населений виключно громадянами України, там наші люди живуть на нашій території, яка тільки тимчасово окупована», — сказав Порошенко. 

Президент назвав ключовим завданням до моменту повернення Криму захист прав і свобод українських громадян у Криму та підтримку джерел законного опору окупаційній владі. 

Також він подякував усім кримчан, які не переривають свій зв’язок з Україною, і особливо відзначив опір окупантам кримськотатарського народу, Меджлісу і його лідерів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини