Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Понад 220 пам'яток Криму віднесені до об'єктів культурної спадщини федерального значення Росії

20 / 10 / 2015

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав розпорядження, яким більше 220 об’єктів на території анексованного Криму і міста Севастополя віднесені до культурних об’єктів федерального значення Росії. Документ був опублікований на сайті кабміну РФ 20 жовтня.

Мінкультури Росії доручено включити ці об’єкти в єдиний державний реєстр об’єктів культурної спадщини народів Росії.

До списку увійшли, зокрема, комплекс споруд Судацької фортеці, Ханський палац у Бахчисараї, фортеця і печерне місто Чуфут-Кале, Генуезька і Міська фортеці у Феодосії, комплекс споруд Воронцовського палацу, «Ластівчине гніздо», комплекс споруд палацу Олександра III, меморіальні комплекси на Малаховому кургані і Сапун-горі.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін прийняв рішення включити пам’ятки і територію Національного заповідника «Херсонес Таврійський» до Єдиного державного реєстру об’єктів культурної спадщини народів РФ.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини