Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Понад 15 тисяч людей подали документи на допомогу від УВКБ ООН

4 / 05 / 2022

15 054 вимушених переселенців у Львові, Вінниці та Івано-Франківську зареєстрували на отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Про це повідомляє Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“З понеділка почав працювати центр реєстрації в Івано-Франківську – за перший день прийняли документи від 61 людини. Відсьогодні в Тернополі теж почали реєструвати вимушених переселенців на фінансову допомогу від УВКБ ООН. Загалом, у нас п’ять локацій у трьох містах. Львівська локація тимчасово не працює у зв‘язку з переїздом”, – коментує Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Спеціалісти КримSOS та волонтери реєструють вимушених переселенців з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Адреси центрів: 

  • Вінниця, вул. 600-річчя, б. 15. 
  • Івано-Франківськ,вул. Військових ветеранів, 14 (головний вхід у ТДВ «МАШБУД»), вул. Довга, 20в.
  • Тернопіль: вул. Шпитальна 7 (Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, другий поверх ), майдан Привокзальний,1 (Центральний залізничний вокзал, другий поверх, праве крило,  “Гуманітарий штаб”). 

Нагадуємо, що згідно програми фінансової допомоги від УВКБ ООН кожна людина отримує по 2200 грн три місяці. КримSOS є однією з партнерських організацій, де реєструють вимушених переселенців на отримання таких виплат.  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини