Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Полозов: Умерова хочуть залишити в психлікарні до 7 вересня

30 / 08 / 2016

Адвокат Микола Полозов відвідав сьогодні свого підзахисного Ільмі Умерова у психіатричній клініці. Там йому повідомили, що підсудного збираються утримувати в психлікарні ще трохи більше тижня, пише Полозов на своїй сторінці в Facebook.

“… Умерова сьогодні відвідав оперативник ФСБ Шевченко (раніше співробітник СБУ). З його слів, Ільмі Умерова збираються утримувати там до 7 вересня. Адвокат додав, що самі експертні дії з Ільмі Умеровим вже не проводяться, і чим це зумовлено його подальше перебування в стаціонарі – не пояснюється”, – пише адвокат.

Проте увага, прикута до персони Умерова, змусила адміністрацію установи уважно ставитися до його здоров’я.

“На першу вимогу надсилають фахівців: невролога, терапевта, окуліста тощо. Разом з тим треба розуміти, що раніше Умеров був під тиском слідчого виписаний з кардіологічного відділення клінічної лікарні і не долікувався, а в умовах психіатричного стаціонару умов для кардіологічного лікування немає. Немає відповідного фахівця, медичного обладнання”, – пише Полозов.

Крім того, сьогодні Ільмі Умерова відвідала так звана “заступник міністра охорони здоров’я” Криму, детально цікавилася умовами утримання і проведення експертизи. За словами Миколи Полозова, так РФ страхується під міжнародним тиском.

Адвокат додав, що сьогодні захист направить ще ряд клопотань слідчому ФСБ, спрямованих на негайне звільнення Ільмі Умерова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини