Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Полозов: син Джемілєва повинен вийти з російської в’язниці в листопаді

28 / 07 / 2016

Адвокат Микола Полозов, який побував в Астрахані, вже веде підготовку до виходу на волю Хайсера Джемілєва у зв’язку із закінченням терміну ув’язнення. Про це повідомляє Укрінформ.

“В Астрахані одночасно з підготовкою до подачі повторного клопотання про УДЗ ми з Хайсером готуємося до закінчення терміну ув’язнення 26 листопада цього року”, – повідомив Полозов.

За його словами, у керівництва колонії взято пояснення, які документи бажано мати при звільненні. До Генеральної прокуратури РФ подана заява про те, що невідомими особами у Хайсера Джемілєва був викрадений його український паспорт. Заява переправлена в Астраханську обласну прокуратуру.

“Ще одна позитивна новина, – уточнює адвокат, – схоже, тут, нарешті, відстали з розмовами про російське громадянство Хайсера. Перестали його нав’язувати і одночасно допустили до нього українського консула, тим самим де-факто визнавши його українське громадянство”.

Дата звільнення Хайсера Джемілєва, 26 листопада, може змінитися як в один, так і в інший бік. Його можуть звільнити раніше, якщо 25 серпня буде задоволено повторне клопотання про УДЗ. З іншого боку, є небезпека, що може втрутитися політичний чинник – і тоді Джемілєву “придумають” в колонії ще одну справу.

“Але поки що ніяких підстав того, що події можуть розвиватися в такому негативному ключі, немає. Сподіватимемося, що вони і не з’являться”, – зазначив адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини