Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Полозов: Російський суд злякався приїзду Чубарова в Крим

23 / 05 / 2017

Суд по справі Ахтема Чийгоза відмовився викликати на допит в якості свідка Рефата Чубарова. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Микола Полозов.

Адвокат пояснив, що вчора захистом було заявлено клопотання про виклик Рефата Чубарова в якості свідка. Судом ще вчора були скоєні порушення, тому що клопотання має розглядатися відразу після його заяви.

«Суд взяв паузу практично на добу, природно ця пауза була взята для того, щоб виробити політичне рішення. Це рішення виробляли не судді, а ті, хто керує цим процесом», – розповів Полозов.

Адвокат зазначив, що у суду не було ніяких юридичних причин відмовляти у виклику свідка Чубарова.

У свою чергу Ахтем Чийгоз заявив відвід всьому складу суду. У відведенні було відмовлено.

«Суд у справі Чийгоза абсолютно незаконний, необ’єктивний. І при відсутності показань ключового свідка процес далі можна не проводити, відразу виписати Чийгозу, в позасудовому порядку, хоч греблю гати років, і це буде абсолютно така ж юридична цінність, як і та цінність, рішення якої прийняли сьогодні судді», – заявив Микола Полозов.

На думку адвоката, російська влада розраховувала, що Чубаров злякається приїхати до Криму, а виходить, що влада сама злякалася приїзду Рефата Чубарова.

Полозов додав, що Рефат Чубаров, швидше за все, дасть свідчення публічно, обговоривши із захистом, в якому форматі це буде реалізовано.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини