Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Полозов має намір оскаржити рішення суду на його скаргу про допит

13 / 02 / 2017

Завтра, 14 лютого, Верховний Суд Криму розгляне апеляційну скаргу адвоката Миколи Полозова щодо допиту його в якості свідка у справі заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

Раніше суддя Київського районного суду Сімферополя Віктор Можелянський дозволив слідчому ФСБ провести допит Полозова.

У коментарі QirimInfo Полозов заявив, що він планує оскаржити завтрашнє рішення суду.

«Якщо рішення буде не на мою користь, я буду оскаржувати його далі – у Верховному суді РФ. Також у нас з’являється прекрасна можливість подати скаргу в Європейському суді з прав людини. На обличчя явне порушення європейської конвенції про захист прав людини і основних свобод», – розповів Полозов.

Також адвокат повідомив, що подав до Київського районного суду скаргу на дії слідчого. «Моя заява вже 1 лютого перебувала в суді, а згідно із законом, суд зобов’язаний протягом трьох днів призначити засідання», – пояснив адвокат.

Окрім цього Полозов відправив заяву російському омбудсмену Тетяні Москальковій, та подав заяви «за фактом незаконних дій ФСБ» в Федеральну палату адвокатів (ФПА) і Адвокатську палату Москви.

Нагадаємо, 25 січня, шестеро співробітників ФСБ затримали Полозова біля готелю в Сімферополі і відвезли його на допит. Сам адвокат кваліфікує затримання, як викрадення. 20 грудня 2016 року стосовно Полозова поновили кримінальну справу. Такими діями слідство намагається відсторонити адвоката від захисту в «справі Ільмі Умерова».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини