Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язню Сервет Газієву потрібна медична допомога, — адвокат і сестра

2 / 07 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Олександра Стасюка і рідну сестру політв’язня Світлану Аблямітову.

«Мій брат — літня людина. У нього постійно напади в кишечнику, регулярно піднімається високий тиск, ліки вкрай складно передати», — сказала Світлана Аблямітова.

30 червня Сервета Газиєва в слідчому ізоляторі відвідав його адвокат Олександр Стасюк. Захисник має намір звернутися до адміністрації СІЗО з клопотаннями про надання кваліфікованої медичної допомоги.

«Особливої ​​уваги вимагає стоматологія, ми зараз нею займаємося. Чим буду займатися я — це постаратися все ж вивести його до цивільної лікарні, де дійсно кваліфіковані лікарі ще раз його оглянуть і, сподіваюся, пролікують. Є проблеми зі шлунком, є проблеми з тиском. Це все було і є. Звичайно, від перебування в слідчому ізоляторі вони не зникають, а залишаються, тобто лікування він там не отримує належного, оскільки фахівців немає, лікарських засобів немає. Передані ліки запізнюються, не відразу передаються», — сказав адвокат після візиту в ізолятор.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в мікрорайонах Кам’янка та Строганівка Сімферополя обшуки в будинках кримських татар, в тому числі активістів громадського об’єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активіста, в тому числі і Сервет Газієв, за обвинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Сервета Газієва обвинувачують за ч. 2 ст. 205.5 КК РФ («Участь в діяльності терористичної організації»). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 20 років.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини