Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язню Олегу Приходьку в СІЗО не видають посилку з ліками

21 / 09 / 2020

«В кінці серпня родичі відправили посилку Олегу Аркадійовичу. Згідно з інформацією на сайті пошти, 5 вересня пошта вже відвантажила в СІЗО-1 дану посилку. Згідно із законом, посилка повинна була бути вручена протягом доби Олегу Аркадійовичу. Але дана посилка до сих пір не вручена. Ми відправили ряд звернень з тим, щоб прокуратура Ростовської області, головне управління Федеральної служби виконання покарань провели перевірку і вирішили це питання. Треба сказати, що Олег Аркадійович має ряд хронічних захворювань і з огляду на це приймає ліки», — сказав Назім Шейхмамбетов.

Також, за словами адвоката, раніше проблема з прийомом посилок Олегу Приходьку в СІЗО також виникала після того, як його затримали. Однак після звернень адвоката подібні інциденти не повторювалися.

Як ми повідомляли раніше, 7 вересня Південний окружний військовий суд в Нагадаємо, 10 жовтня 2019 року підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя визначив проукраїнському активістові Олегу Приходьку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ — ст. 205 ( «Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. ( «Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, активіст нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові і в адміністрації м Саки.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини