Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Зекір'ю Муратова залишили в СІЗО до 2 вересня

23 / 07 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Еміне Авамілєву.

«Наприкінці минулого тижня його перевели в загальну камеру. 10 днів карантину завершилися. Ми подали заяву на ім’я начальника про медичне обстеження. Суд першої інстанції не дав належної оцінки стану здоров’я мого підзахисного, а посилався на гіпотетичні доводи слідства», — розповіла адвокат.

Еміне Авамілєва зазначила, що у Зекір’ї Муратова третя група інвалідності.

«У нього велика кількість хронічних захворювань — гіпертонія, стенокардія. Є діагноз, який, на мою думку, несумісний з перебуванням в даний час СІЗО. Моїм підзахисним було детально звернуто увагу суду на те, що він політично переслідуваний, що він є громадянином України і вимагає, аби на нього поширювалися норми IV Женевської Конвенції», — сказала Авамілева.

Нагадаємо, вранці 7 липня в різних районах Криму відбулися обшуки, після яких були затримані Олександр Сізіков, Сейран Хайретдінов, Еміль Зіядінов, Ісмет Ібрагімов, Алім Суф’янов, Вадим Бектеміров і Зекір’я Муратов. Окупанти шукали «заборонену» літературу. Обшуки проходили зі значними порушеннями. Подробиці подій того дня читайте в нашому матеріалі «Семеро затриманих, один в розшуку: як проходили масштабні обшуки в окупованому Криму 7 червня».

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини