Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Теймура Абдуллаєва випустили із штрафного ізолятора, де він провів 141 день

13 / 08 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на його дружину Аліме Абдуллаєву.

«Він подзвонив по офіційному зв’язку, вперше за довгий час. Його перевели з ШІЗО, де він провів 141 день. Перевели у камеру із суворими умовами утримання. У камері перебувають 15 осіб і він може спілкуватися тільки з сусідами по камері. Теймур подякував усім, хто відправляє йому листи. І я вдячна всім за підтримку — моєму непохитному і дружньому народові, адвокатам, активістам в різних країнах світу, які писали листи. Дякую за сприяння і МЗС України, омбудсмену України. Це не перемога, ми не зупинимося, поки вони не вийдуть на свободу, але 141 день в ізоляції — це дуже сильне випробування і Теймур його пройшов», — розповіла Аліме Абдуллаєва.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року співробітники ФСБ і ОМОНу увірвалися в будинки Рустема Ісмаїлова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва і Еміля Джемаденова. Теймура Абдуллаєва обвинуватили за ч. 1 ст. 205.5 КК РФ («Організація діяльності терористичної організації»).

18 червня 2019 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Теймура Абдуллаєва до 17 років в’язниці, Узеїра Абдуллаєва — до 13 років, Рустема Ісмаїлова — до 14 років, Еміля Джемаденова — до 12 років позбавлення волі.

24 грудня 2019 Верховний суд РФ змінив вирок фігурантам першої сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір» і скоротив термін ув’язнення на 6 місяців кожного.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини