Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Політв'язня Сейтумера Сейтумерова намагалися переконати брати участь в голосуванні окупантів в сімферопольській психлікарні

30 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Едема Семедляєва.

«Його перевезли в психіатричну лікарню для проходження примусової стаціонарної психіатричної експертизи 25 червня. Вже на наступний день з ним почали спілкуватися лікарі. У п’ятницю принесли йому папір для того, щоб він висловив свою думку з приводу голосування щодо змін до Конституції », — розповів Семедляєв.

За словами адвоката, Сейтумер Сейтумеров письмово відмовився від участі в голосуванні, проте співробітники лікарні наполягали на тому, щоб заарештований кримський татарин переписав заяву.

«Він написав, що є політв’язнем, є кримським татарином і громадянином України. І не бажає брати участь в будь-яких голосуваннях, тим більше в голосуванні за виправлення по внесенню змін до конституції Російської Федерації. Це дуже сильно обурило співробітників психіатричної лікарні. Вони попросили його переписати цю заяву без вказівки того, що він є політв’язнем, що він є кримським татарином, але він категорично відмовився, вказавши на те, що у всіх заявах з моменту арешту він це вказує і буде вказувати й надалі », — повідомив адвокат.

Нагадаємо, Сейтумер Сейтумеров був затриманий в Бахчисараї 11 березня 2020 року під час чергових обшуків в будинках кримських татар. Йому закидають ч. 2 ст. 205.5 КК РФ ( «участь в діяльності терористичної організації»).

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини