Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв’язня Олега Приходька утримують у «Володимирському централі»

29 / 07 / 2021

Кримський політв’язень Олег Приходько, засуджений в Росії на п’ять років ув’язнення нібито за підготовку терактів, був етапований до в’язниці «Володимирський централ» у Володимирській області РФ.

Про це нам повідомив адвокат українця Назім Шейхмамбетов.

Як сказав захисник у коментарі виданню «Ґрати», про те, де утримують Приходька він дізнався від служби виконання покарань РФ, яка відповіла на його адвокатський запит про місцеперебування політв’язня.

За словами Шейхмамбетова, «Володимирському централі» Приходько проведе перший рік свого ув’язнення.

Раніше про те, де утримують Олега Приходька не було відомо з кінця травня 2021 року.

Нагадаємо, 9 жовтня 2019 року, силовики окупаційної влади Криму заарештували українського активіста Олега Приходька у його будинку у Саках.

Приходька обвинуватили відразу за двома статтями КК РФ – ст. 205 («Підготовка терористичного акту») і ст.223.1. («Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, Приходько нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові.

3 березня 2021 року Південний окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив Приходька до п’яти років ув’язнення в колонії суворого режиму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини