Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Ельдара Кантімірова помістили в карцер за те, що він не відповів на перекличку в той час, коли молився

18 / 09 / 2020

Про це QirimInfo повідомив адвокат Олексій Ладін зі слів свого підзахисного Сервера Мустафаєва, якого утримують в одній камері з Кантіміровим. Цю інформацію також підтвердив нам адвокат Кантімірова Айдер Азаматов.

За словами Мустафаєва, Ельдар Кантіміров під час перевірки здійснював намаз (молитву).

«Сервер Мустафаєв сказав, що коли вони здійснювали обідній намаз, до них в камеру зайшла прокурорська перевірка. Сервер вже закінчив намаз, а його співкамерник Ельдар Кантемир, ще не закінчив і не переривав молитви. Потім, коли Мустафаєв повернувся до камери після засідання суду, виявилося, що Кантімірова повели в карцер на 15 діб нібито “за непокору законним вимогам співробітників СІЗО”», — передав слова свого підзахисного Олексій Ладін.

Як ми повідомляли раніше, у Ельдара Кантемирова була виявлена перша стадія хвороби Паркінсона, він потребує регулярного медичного нагляду.

Ельдар Кантіміров був заарештований 10 червня 2019 року. Його обвинувачують за ч. 2 ст. 205.5 КК РФ ( «Участь в діяльності терористичної організації»). Кантімірову загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 20 років. Зараз його справа розглядається по суті в Південному окружному військовому суді.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини