Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язня Афанасьєва поселили в одиночній камері

9 / 02 / 2016

Кримського політв’язня Геннадія Афанасьєва, який засуджений в Росії і відбуває покарання у виправній колонії-25 в російському Сиктивкарі, перевели в одиночну камеру, розташовану в Єдиному приміщенні камерного типу, яке знаходиться в селищі Микунь, в ста кілометрах від Сиктивкара. Про це повідомляють «Крим.Реаліі», посилаючись на адвоката українця Олександра Попкова.

За словами адвоката, мова йде про серйозне посилення жорсткості умов утримання Афанасьєва.

«Це буде 24 години, проведені в закритій одиночній камері. Переведення був очікуваним, до цього вели всі проведені у Афанасьєва обшуки», – повідомив Попков.

Він додав, що 12 лютого в міському суді Сиктивкара відбудеться суд, на якому розглянуть скаргу на віддаленість перебування – захист вимагатиме переведення Геннадія Афанасьєва в місце ув’язнення, розташоване ближче до Криму.

Ольга Афанасьєва, мати українського ув’язненого, повідомила, що захист його сина буде оскаржувати жорсткість умов утримання Геннадія Афанасьєва.

«Він (Геннадій Афанасьєв – ред.) вже написав ряд скарг, вимагає провести перевірку знайденої у нього сім-карти (знайдена в камері Афанасьєва сім-карта стала причиною посилення жорсткості його умов утримання – ред.), встановити її власника, довести, що Гена нею не користувався. Це рішення було незаконним. Але на це потрібен час, а його умови дуже важкими будуть», – сказала Ольга Афанасьєва.

Вона додала, що в Єдиному приміщенні камерного типу, куди переводять її сина, немає можливості побачень, дзвінків, передач і листів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини