Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язень Роман Сущенко написав лист зі зверненням до українського народу

14 / 04 / 2017

Український політв’язень, журналіст Роман Сущенко написав листа з московського СІЗО, де він перебуває першому заступнику міністра з питань окупованих територій України Юсуфу Куркчі. Текст листа опублікований на сайті 15 хвилин, з дозволу Юсуфа Куркчі.

У своєму листі політв’язень звертається, в тому числі, до уряду України, своїх колег, українського суспільства.

«Я гордий за нашу Україну і її народ, глибоко вірю в її краще майбутнє. Мої очікування не марні, їх цілком підтверджують Ваші слова, дорогий Юсуфе. Запевняю Вас, що здоров’я, сил і терпіння у мене досить, щоб стати свідком позитивних результатів в моїй справі. Процедурний хід моєї справи визначено нормативно, але разом з тим його політична складова, яка, безумовно, є домінуючою, не має конкретних часових рамок. Така суть моєї історії, а також листи підтримки від рідних, друзів, колег, Президента, міністрів, їх зусилля не дозволяють вичерпуватися моєї надії, підживлюють її, надають сили», – написав у листі журналіст.

З повним текстом листа українського політв’язня можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, 30 вересня 2016 року в Москві ФСБ затримала спеціального кореспондента «Укрінформу» у Франції Романа Сущенко. Російська влада звинуватила його в шпигунстві.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини