Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Політв'язень Іван Яцкін отримав обмороження ніг в московському СІЗО

12 / 03 / 2021

Про це QirimInfo повідомив його адвокат Микола Полозов.

Як сказав захисник, 12 лютого його підзахисного вивели у двір на прогулянку в одязі не по сезону і в шльопанцях. Політв’язень провів на сильному морозі близько години.

У зв’язку з цим Полозов подав скаргу в Генпрокуратуру РФ. Тільки після цього Яцкіна відвідав лікар.

«Це було вже після 25 лютого, тобто 2 тижні після події. Крім того, лікар оглядав Івана Григоровича не безпосередньо, а через отвір для передачі їжі (так звана “кормушка”). Лікар попросив продемонструвати на відстані йому обморожені пальці, після чого сказав, що це легка ступінь обмороження. Ніякого серйозного, належного огляду не проводилося. І ніяких заходів, там мазей спеціальних для обморожених кінцівок, Івану Григоровичу не пропонували», — розповів Микола Полозов.

Зараз, за ​​словами адвоката, Іван Яцкін почуває себе задовільно, але обмороження ніг зберігається.

«На моє прохання він продемонстрував ці пальці. Зараз вони вже краще виглядають. Але він скаржиться на болі в ногах, в тому числі в пальцях. Досі йому лікування не надають», — сказав Микола Полозов.

Нагадаємо, кримчанина Івана Яцкіна затримали 16 жовтня 2019 року в окупованому Криму. Слідчі органи ФСБ звинувачують його в скоєнні злочину, передбаченого ст. 275 КК РФ.

За версією слідства, Іван Яцкін вчинив державну зраду у формі шпигунства на користь Служби безпеки України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини