Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поліція розслідує факти арешту і тортур Юрія Ільченка

19 / 08 / 2016

Головне управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі почало досудове розслідування за фактом позбавлення волі і тортур над севастопольцем Юрієм Ільченко в анексованому Росією Криму. Розслідуванням процесуально керує Прокуратура Автономної Республіки Крим. Про це повідомляють «Крим.Реаліі» з посиланням на прес-службу відомства.

«Прокуратурою АР Крим встановлено, що так звані «правоохоронні органи» на тимчасово окупованій території півострова Крим незаконно позбавили волі активіста і патріота України Ільченка Ю. Г., при цьому систематично піддаючи його тортурам, наносили побої і здійснювали інші насильницькі дії. Крім того, представники так званих «правоохоронних органів» змушували Ільченко Ю. Г. спілкуватися російською мовою, а за висловлення на українському піддавали тортурам», – йдеться в повідомленні відомства.

У відомстві зазначають, що ці дії грубо порушують норми міжнародного і національного законодавства України.

«За вищевказаним фактом Головним управлінням Національної поліції в АР Крим та м. Севастополі розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 127 КК України (катування). Також зазначеним органом здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного позбавлення волі Ільченко Ю. Г. за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 146 КК України», – повідомляє прес-служба.

Зараз триває досудове розслідування, проводяться слідчі (розшукові) дії з метою притягнення винних до відповідальності.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини