Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поліція порушила кримінальну справу через пошкодження електроопор на Херсонщині

23 / 11 / 2015

У полі між смт. Чаплинка та селом Нове на Херсонщині 21 листопада сталися два вибухи електроопор повітряних ліній 330 кВ «Каховка-Джанкой». Як наслідок, поліція Херсонської області відкрила кримінальне провадження за статтею «Умисне пошкодження обєктів електроенергетики» КК України, за що передбачається ув’язнення на термін до 10 років. Про це повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції Херсонскої області.

Відомості про підрив електроопор внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі правоохоронці встановлюють обставини події.

Під час інциденту поблизу електроопор два працівника поліції отримали тілесні ушкодження. Медики діагностували на тілі одного правоохоронця колото-різане поранення, а в іншого — закриту черепно-мозкову травму та забій.

За нанесення тілесних ушкоджень працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків відкриті кримінальні провадження за статею «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

За заявою журналістки каналу «АТР», по відношенню до якої було застосовано силу, відомості щодо перешкоджання її законній професійній діяльності внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження. Можливо, таке ж впровадження буде порушено і за перешкоджання учасниками мітингу діяльності журналістів сайту «Херсонские вести».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини