Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поліція Криму досі не викликала батьків Разакової для опізнання тіла невідомої дівчини

29 / 01 / 2016

Поліція Криму досі не викликала батьків зниклої 13 січня Ельвіни Разакової для опізнання знайденого тіла молодої дівчини, хоча за правилами слідство не повинно ігнорувати факт співпадіння зникнення людини і знахідку неопізнаного тіла, розповів QirimInfo представник Меджлісу Ескендер Барієв, який і розповсюдив інформацію про те, що знайдене тіло може належати Разаковій.

– Те, що батьки не були запрошені на експертизу, це однозначно недопрацювання правоохоронних органів. Причому я не виключаю, що це все робиться навмисне. Тому що є факт зникнення людини, є факт наявності неопізнаного трупа фактично в тому ж регіоні, – прокоментував ситуацію Барієв. – Для впізнання або для розслідування мають бути запрошені близькі родичі зниклого, особливо, якщо є подібності за віком, статтю. У будь-якому випадку необхідно, щоб близькі родичі зниклої були залучені до цього процесу.

Батько Ельвіни Абдуазіз Разаков підтвердив QirimInfo, що правоохоронці стосовно проведення слідчих дій не надають жодної інформації родичам зниклої і ні на яку експертизу їх не викликають.

Нагадаємо, телеканал LifeNews розповсюдив інформацію про те, що нібито Ельвіна Разакова втекла до Сирії, щоб примкнути до ІГІЛ. За пару днів до цього (але вже після зникнення дівчинки) з’явилася інформація про знайдені два тіла, один з них – молодої дівчини – залишився непізнаним. Місцезнаходження Ельвіни Разакової досі нікому невідомо.

 

Детальніше про зникнення Ельвіни Разаковой і про те, чому на окупованому півострові зниклій людині простіше приписати участь у терористичній організації, ніж розслідувати факт її зникнення, читайте у статті QirimInfo.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини