Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поки у якості свідка: в Криму було затримано кримську татарку у справі про «фінансування тероризму»

14 / 02 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Жінка працює в пологовому відділенні однієї з лікарень Сімферополя. Її затримали прямо на робочому місці і доставили в «УФСБ по Криму і Севастополю» на бульварі Франка в Сімферополі.

Як повідомляє «Кримська солідарність», вона вільний від роботи час займається волонтерською роботою і збором допомоги хворим дітям та малозабезпеченим сім’ям.

Адвокат Решидової Іслям Веліляєв в коментарі «Кримській солідарності» сказав, що жінка проходить у кримінальній справі про «фінансування тероризму».

«Виїхавши на місце, я зустрівся зі своєю підзахисною. Мені стало відомо, що їй хочуть інкримінувати “сприяння тероризму” (ст. 205.1 фінансування терористичної діяльності) … Нам було запропоновано дати показання як свідок. Ми дали поверхневі показання, не вникаючи в подробиці. Нам видана повістка на 17 лютого на 11 годин. Думаю, що 17-го числа ми прибудемо до слідчого управління ФСБ, де буде проводитися допит моєї підзахисної», — сказав Веліляєв.

За словами адвоката, поки Ліля Решидова фігурує в цій справі в якості свідка. Після допиту він забрав її з управління ФСБ і зараз вона перебуває вдома.

Вибір редакції

Ще Новини