Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поклонська заявила про судовий процес над черговим активістом Євромайдана

25 / 09 / 2015

Російський прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про затримання ще одного активіста Євромайдана, який незабаром має постати перед російським судом в Криму. Про це Поклонська розповіла в інтерв’ю російському агентству «РИА Новости».

«Розслідується ще одна кримінальна справа, яку найближчим часом направлять до суду. Обвинуваченому інкримінується замах на життя співробітників «Беркута». Затримання проводилося півтори місяці тому в одному з регіонів Росії, після чого обвинувачений був етапований до Криму. Він громадянин Росії, але не кримчанин», – сказала Поклонська.

За її словами, підозрюваний перебуває під вартою і найближчим часом сяде на лаву підсудних.

«Він так само, як і Костенко, був на Майдані і брав участь у заворушеннях», – заявила «прокурор».

За словами Поклонської, підозрюваний перебуває під вартою. Його ім’я та прізвище голова російської прокуратури Криму не називає.

Нагадаємо, 15 травня Київський районний суд Сімферополя засудив до чотирьох років і двох місяців позбавлення волі в колонії Олександра Костенко. Йому інкримінували посягання на життя співробітника кримського “Беркута” Віталія Полієнко під час «масових заворушень у Києві». Звинувачення в суді представляла прокурор Криму Наталія Поклонська, тоді вона пообіцяла нові гучні справи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини