Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Поклонська заявила про нові справи проти учасників Майдану

21 / 03 / 2016

Російський прокурор Криму Наталія Поклонська повідомила про нові справи, що готуються проти учасників Євромайдану. Про це «прокурор» розповіла на зустрічі зі співробітниками підрозділу «Беркут», які брали участь у подіях на Майдані, повідомляє прес-служба відомства. 

«Перший вирок обвинувальний є — Костенко поїхав відбувати покарання. Друга справа розглядається зараз в Київському районному суді по Коломійцю. І є одна найголовніша справа, за якою проводиться ряд слідчо-оперативних заходів і за яким близько 50 співробітників кримського і севастопольського «Беркута» визнані потерпілими», — заявила Поклонська. 

Крім того, «прокурор» відзначила роль і значення «Беркута» в подіях «кримської весни». 

Нагадаємо, в травні 2015 року Олександра Костенко був засуджений кримським судом до 4 років позбавлення волі за звинуваченням у нанесенні шкоди здоров’ю співробітника «Беркута» і зберігання зброї. Андрія Коломійця звинувачують у замаху на життя співробітників «Беркута» під час подій на Майдані Незалежності в Києві в 2014 році і зберіганні наркотиків в особливо великому розмірі.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини