Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Поклонська стане експертом «Загальноросійського народного фронту»

27 / 10 / 2016

Колишній «прокурор» Криму і так званий депутат Держдуми РФ Наталія Поклонська стане експертом «Загальноросійського народного фронту». Про це повідомляє «РІА Крим».

Її планують залучити до роботи по боротьбі з корупцією та неефективним витрачанням державних коштів.

Вчора Поклонська взяла участь в «Форумі дій. Крим», організованому ОНФ в Ялті. За підсумками заходу вона підтвердила готовність працювати з рухом.

«Ідеї фронту мені близькі, ми займаємося однією справою», – заявила вона.

Нагадаємо, «Загальноросійський народний фронт» – це організація, створена і очолювана особисто президентом РФ Володимиром Путіним. В основному вона займається написанням і внесенням до Держдуми законопроектів, а також моніторингом і критикою роботи регіональних чиновників.

Так, у 2013 році активісти ОНФ повідомили Путіну, що губернатор Сахаліну Олександр Хорошавін витратив на свій імідж близько 700 млн руб. Навесні 2015 року в кабінеті губернатора пройшли обшуки, а самого його разом з підлеглими затримали і під конвоєм доставили в Москву. На даний момент екс-губернатор перебуває в СІЗО.

У кінці 2013 року ОНФ включив Челябінську область до списку найбільш марнотратних регіонів країни, в результаті губернатор області Михайло Юревич подав у відставку.

Восени 2014 року активісти ОНФ вирішили розібратися з тендерами на оренду дорогих авто для чиновників Тверської області. Після цього губернатор області Андрій Шевельов пішов у відставку за власним бажанням.

Це тільки найяскравіші приклади результатів роботи ОНФ з місцевими елітами.

Разом з тим, президентський рух, що виступає за відкритість державних органів і чесні закупівлі, не розповідає, скільки коштує його діяльність. Згідно з розслідуванням РБК, у 2015 році витрати «ОНФ» склали понад 455 млн рублів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини