Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Подолати земне тяжіння – в Києві діти переселенців освоювали батути

18 / 07 / 2016

Для активного відпочинку на літніх канікулах не обов’язково їхати з Києва. Команда КримSOS шукає різноманітні безкоштовні або бюджетні варіанти міського дозвілля для дітей та дорослих.

Черговою можливістю скористалися 30 дітей переселенців. Вони разом з батьками змогли відвідати Sky Park Kiev на Троєщині.

Кілька відгуків про відвідування парку:

Що дитині потрібно для щастя – купа розваг без обмежень та дітвора, з якою можна побігати. Все дуже сподобалося, хороша можливість відірватися від повсякденності та весело провести час,

                                                   – поділилася враженнями Тетяна з Донецька, мама 8-річної Насті.

 

Найбільше доньці сподобалася тарзанка, до неї прямо черга була! Дітям точно сподобалося, а ось мені важко було всидіти в кафе,

                                                                          –  зазначила донеччанка Олена, мама 9-річної Аріни.

Дуже сподобалися батути, а особливо стрибати в кубики. Але потім було складно ходити по землі, хотілося далі стрибати,

                                                                                            – розповіла 14-річна Ксенія з Торезу.

 

Щиро дякуємо адміністрації Sky Park Kiev за надану можливість!


Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримSOS справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі Усі заходи_ # КримSOS.

Якщо у Вас є питання, пропозиції або бажання допомогти, телефонуйте на «гарячу лінію» КримSOS за телефоном (044) 364-37-28.


Sky Park Kiev – це унікальний комплекс для дитячих розваг, в якому функціонує найбільша батутна арена в Європі. Її площа перевищує 1000 квадратних метрів. Уявіть тільки, яке безмежне поле для дитячих забав. Тут можна розважатися як самим маленьким діткам, так і дорослим. Також на території знаходиться кафетерій, ігрові кімнати, працюють аніматори.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини