Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

По обидві сторони Керченської протоки почали будівництво асфальтобетонних заводів

17 / 08 / 2015

В Тамані та Керчі в рамках підготовки до початку будівництва моста через протоку зводять заводи з виробництва бетону та асфальту, повідомляється на офіційному сайті міськради Керчі.

Продуктивність установок повинна становити понад 150 куб м бетону, більше 130 куб м цементобетону і 140 тонн асфальту за годину. Це дозволить оперативно і безперебійно постачати будівельні матеріали на об’єкт, а також прискорити темпи і збільшити обсяги будівництва.

«Обладнання — надійне. Пройшло «бойове хрещення» на інших важливих будівництвах. Наш завод забезпечував бетоном будівництво позакласного моста в Муромі, олімпійських об’єктів в Сочі. Потужностей достатньо, щоб виробляти необхідну кількість бетонних сумішей і витримувати робочі процеси по всьому фронту будівництва», — зазначив керівник проекту зі створення тимчасової інфраструктури на Таманському півострові Василь Харланов.

На даний момент з боку Тамані на двох промислових майданчиках, споруджених в безпосередній близькості від місця майбутнього будівництва, вже змонтовані асфальтобетонний завод і бетонно-змішувальні вузли. З боку Керчі створюється бетонний вузол з двома установками.

На повну силу заводи запрацюють, коли почнеться будівництво моста. Зараз установки виробляють суміші для бетонування промислових майданчиків, облаштування тимчасових доріг, технологічних під’їздів та інших об’єктів тимчасової інфраструктури.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини