Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Після дебюту на 66-му Берлінале «Кримські історії» побачать у Києві

1 / 03 / 2016

«Кримські історії» об’єднали три ігрових коротких метра молодого режисера Нарімана Алієва: «Повернутися на світанку» («Tan Atqanda Qaytmaq», 2013), «Тебе люблю» ( «Seni Sevem», 2014 року) і «Без тебе» («Sensiz» , 2015). Родина кожного –  Крим, актори – родичі і близькі друзі режисера, кримські татари.

Всі сюжети розгортаються на півострові і оповідають історії з життя кримських татар. Фільм «Без тебе» був знятий на території вже окупованого Криму і буде представлений українському глядачеві вперше. Світова прем’єра кінострічки відбулася в лютому на 66-му Берлінському міжнародному кінофестивалі. Фільм був представлений у конкурсній програмі Generation 14+ і удостоївся тривалих овацій міжнародної публіки.

Кінопоказ «Кримські історії» відбудеться у вівторок, 1 березня, в кінотеатрі «Україна» (г. Киев, ул. Городецького 5). Він відкриє серію прем’єрних вечорів сучасного українського кіно від громадської організації «СУК». На кожній прем’єрі у глядачів буде можливість познайомитися з творчістю молодих українських режисерів.

Кінопоказ відбудеться за підтримки громадської організації «КримSOS» і Всеукраїнського благодійного Фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього».

Журналістів, які бажають відвідати прем’єрний кінопоказ, просимо попередньо акредитуватися: http://bit.ly/1PVp8BI, (097) 793-60-17. 
Початок заходу о19.40

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини