Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підтверджено арешт громадянина України в Криму

10 / 08 / 2016

У Криму арештований мешканець Енергодара Запорізької області Євгеній Панов, повідомляють Вести. За інформацією його друзів, Панов відомий у місті як активіст і учасник АТО.

“На жаль, інформація підтвердилася, що його заарештували. Але ніхто про це у нас не знав — ні його мати, ні його дружина. Ще тиждень тому він був на роботі. Для нас таємниця, як він там опинився, що за група людей, яка мета — задаємо один одному питання”, — сказав “Вести” заступник голови ветеранської організації Енергодара Ярослав Деркач.

Останні три доби з Євгеном Пановим не було зв’язку.

“За останньою інформацією, він міг бути в лікарні в Запоріжжі, хотів лягати в військовий госпіталь. Женя — один із засновників громадської організації, яка об’єднує місцевих учасників АТО і волонтерів. Він служив у запорізькому 37-му батальйоні, дійсно в розвідці, але звичайним рядовим. Він ніякий не суперспецназовец, звичайний доброволець, як і ми всі. Звільнився в серпні 2015 року. На атомній станції працював водієм автобуса, не так давно став членом виконкому”, — цитують “Вести” Деркача.

Нагадаємо, сьогодні ФСБ повідомила про арешт Євгена Панова, нібито співробітника ГУР МО України, за звинуваченням в організації терактів на території Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини