Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підприємцям у Херсоні та Криму погрожують і змушують працювати на рф – КримSOS

22 / 04 / 2022

Солдати рф викрадають підприємців в окупованому Херсоні та під страхом смерті змушують працювати на рф. Про це розповів голова Правління КримSOS Денис Савченко. 

Російські солдати зі зброєю забирають вантажівки і вантажопасажирський автотранспорт у населення та підприємців. Вони приходять до керівників та власників місцевих логістичних компаній, у яких ще залишився відповідний автопарк та змушують виконувати їх накази. 

“Людей шантажують та погрожують вбивством й катуваннями рідних. Змушують використовувати наявний транспорт та персонал для обслуговування рейсів до тимчасово окупованого Криму та рф. Ймовірно, саме таким чином здійснюється вивіз локальних товарів і вкраденого, а також ввіз до Херсонщини російських товарів, що значно дорожчі та гіршої якості, у порівнянні з місцевими. В Криму представники окупаційних структур приходять до місцевих підприємців та тиснуть, щоб вони налагоджували торгівлю з Херсоном. Якщо підприємці відмовляються, то їх залякують фізичною розправою та проблемами з бізнесом”, – заявив голова Правління КримSOS Денис Савченко. 

Нагадаємо, що Херсон з 2 березня знаходиться під контролем військ рф. В перші дні окупації південного регіону російські військові розграбували велику кількість продовольчих мереж і аптек. Українські товари вивезли на територію окупованого Криму та до росії. Тепер жителі окупованої частини Херсонщини змушені купувати російські товари, які завозять з Криму. Про це раніше повідомив Денис Савченко в коментарі для “Радіо Свобода”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини