Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підозрюваних у держзраді військових із Криму викликають на допит

2 / 02 / 2016

Військова прокуратура Центрального регіону України викликала на допит вісім військових із Криму, підозрюваних у держзраді і дезертирстві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

«Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України здійснює досудове розслідування кримінальних проваджень, внесених 14 липня 2015 року до Єдиного реєстру за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст.111 (державна зрада), ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України», – сказано у повідомленні.

У відомстві зазначили, що на цьому етапі досудового розслідування виникла необхідність допитати осіб, підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів у цих кримінальних процесах.

Військова прокуратура викликала підозрюваних шляхом опублікування на сайті повісток про їх виклик до військової прокуратури Вінницького гарнізону. Як відомо, поштовий зв’язок з окупованим Кримом відсутній.

Нагадаємо, голова Військової прокуратури України Анатолій Матіос раніше повідомив, що після анексії Криму на бік Росії перейшли більше восьми тисяч українських військових, які служили на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини