Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Підозрюваного у справі 26 лютого Ескендера Небіева знову затримали

10 / 10 / 2015

Увечері в п’ятницю 9 жовтня в Криму затримали оператора телеканалу ATR Ескендера Небіева. Про це повідомляють Крим.Реаліі з посиланням на главу ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїра Смедляєва.

Небіев був затриманий в рамках розслідування «справи 26 лютого». Російський прокурор Криму Наталія Поклонська на засіданні Центрального районного суду Сімферополя в п’ятницю 9 жовтня вимагала від судді змінити запобіжний захід Ескендеру Небіеву на арешт. Суддя заарештував Небіева до наступного засідання суду, який розглядатиме «справу 26 лютого».

Ескендер Небіев був затриманий у квітні цього року в рамках розслідування кримінальної справи за звинуваченням в участі в масових заворушеннях під час подій 26 лютого 2014 під кримським парламентом. Завдяки поручительству муфтія Криму Еміралі Аблаєва він вийшов із СІЗО через два місяці після ув’язнення.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини