Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Підконтрольний Кремлю суд допитує чергових свідків по «справі Чийгоза»

12 / 05 / 2017

Вчора в ході 112 судового засідання по «справі Чийгоза» були допитані три свідки захисту. Третім свідком була допитана Авамілева Еміне Родіонівна. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Микола Полозов.

Свідок Авамілева повідомила, що 25 лютого вона взяла участь в двох засіданнях в Меджлісі засіданні президії і розширеному засіданні.

«Свідок докладно розповіла про структуру Меджлісу, склад президії. Посадові обов’язки заступників голови Меджлісу. За словами свідка, обов’язки по взаємодії з органами влади, а також з регіональними та місцевими меджлісами були покладені на Заура Смирнова. На Ахтема Чийгоза, як на заступника голови Меджлісу не були покладені будь-які обов’язки, оскільки він був головою Бахчисарайського регіонального меджлісу», написав адвокат.

Авамілева розповіла, що ввечері 25 лютого відбулось розширене засідання Меджлісу.

«Було прийнято провести масовий захід біля будівлі Верховної Ради АРК. Підготовка заявки була доручена керівнику секретаріату Діляверу Акієву, організація і взаємодія з правоохоронними органами Зауру Смирнову. Ахтему Чийгоз ніяких доручень не давалося. Також було прийнято рішення про інформування громадян через телеканал ATR про майбутній захід. Засідання тривало більше години, після чого свідок поїхала», повідомив Полозов.

Вранці 26 лютого свідок була присутня на мітингу під Верховною Радою АРК. Там свідок бачила членів «народного ополчення».

Допит свідка Авамілевої був перерваний у зв’язку із закінченням часу роботи суду, допит буде продовжено 15 травня о 9:30.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини