Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Петро Порошенко: обшуки в Криму — спроба помсти

4 / 11 / 2015

Президент України Петро Порошенко прокоментував обшуки, що пройшли 2 листопада в будинках колишніх співробітників кримськотатарського телеканалу ATR і в будинку батьків власника каналу Ленура Іслямова. Президент назвав це «знущанням над журналістами» і порушенням Спільної заяви 36 держав у рамках 70-ї Генасамблеї ООН про ситуацію у сфері прав людини в окупованому Криму.

«Обшуки в будинках відомої кримськотатарської журналістки Лілії Буджурової, а також співробітників каналу ATR — це чергове порушення прав людини на півострові і ще одна спроба помсти нашим громадянами, які зберігають свою гідність і не сприймають окупацію Криму», — йдеться в повідомленні Порошенко на його сторінці Facebook.

 
Нагадаємо, російські силовики вранці 2 листопада провели серію обшуків в будинках журналістки Лілі Буджурової, співробітниці «Караденіз продакшн» Ельзари Іслямової, а також рідних співорганізатора громадянської блокади Криму Ленура Іслямова. Крім того слідчий відділ управління ФСБ по «Республіці Крим» 22 жовтня порушив на Іслямова кримінальну справу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини