Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Перукареві в Сімферополі заборонили розмовляти кримськотатарською мовою

21 / 08 / 2015

Кримським татарам, працюючим в перукарні в будівлі Куйбишевського ринку в Сімферополі, заборонили розмовляти рідною мовою і робити намаз.

Директор перукарні Наталія Радостина поставила перукаря Рустему Сеітову умову: або він буде розмовляти на роботі тільки російською мовою, або його звільнять. Відео з розмовою було опубліковано на сайті видання «15 минут».

«Я тебе прошу розмовляти тут російською мовою. На тій мові, яку ми розуміємо … Іди в ту перукарню, де ви всі будете говорити татарською», – заявила Радостина під час розмови з Сеітовим.

Сеітов пропрацював в цьому салоні шість років. За весь цей час ніяких конфліктів між ним і директором не виникало. Таке ставлення начальниці його здивувало і обурило.

«З учорашнього дня я сам не свій. Мене просто ущемили в тому, що я кримський татарин, що я розмовляю кримськотатарською мовою», – заявив перукар. У відповідь Радостіна сказала, що якщо з 18-ти осіб 3 людини говорять на своїй мові, то це означає, що щось хочуть приховати. 

Крім того, кримським татарам, які там працюють, заборонили здійснювати намаз на робочому місці. Таке розпорядження днями видала начальниця. 

Сеітов подав скаргу про обмеження його прав в контактну групу із захисту прав людини. Директор салону від своїх вимог відмовлятися не збирається.

Вибір редакції

Ще Новини