Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Перші 30 призовників з Севастополя вирушили служити в Росію

25 / 05 / 2017

Вперше після окупації Криму Росією севастопольських призовників відправили служити в Росію. Про це повідомляє «РІА Крим» з посиланням на начальника відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту, капітана I рангу В’ячеслава Трухачева.

«Велика частина з них буде проходити службу в частинах повітряно-десантних військ. С напутнім словом до молодих людей звернувся заступник командувача Чорноморським флотом по роботі з особовим складом контр-адмірал Юрій Орєховський, військовий комісар Севастополя полковник Олексій Астахов, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, батьки», – розповів Трухачов.

Видання повідомляє, що в рамках весняного 2017 року призову громадян на військову службу в Збройні Сили РФ планується призвати близько 400 севастопольців.

Нагадаємо, проти кримчанина який не бажає проходити військову службу в російській армії порушили кримінальну справу.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини