Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Переслідування матерів політв'язнів: Еміне Абдулганієву викликають в поліцію за пікет на підтримку сина

15 / 04 / 2021

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Матері політв’язня надіслали повідомлення з вимогою з’явитися до відділу МВС 15 квітня. Згідно з документом, в її діях виявлено правопорушення за частиною 5 статті 20.2 КпАП РФ (Порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування) під час пікету з плакатом проти засудження її сина. Покарання за цією статтею передбачає штраф від 10 до 20 тис. рублів, або 40 годин обов’язкових громадських робіт.

 

Еміне Абдулганієва сказала «Кримській солідарності», що з такою оцінкою своїх дій не згодна і має намір оскаржити дії російської поліції.

Як ми повідомляли раніше, двох інших матерів політв’язнів, які брали участь в пікетах на підтримку своїх синів, також викликали в поліцію. На них завели адміністративні справи за аналогічною статтею (ч.5 ст. 20.2 КпАП РФ).

Нагадаємо, жіночі одиночні пікети на підтримку фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» пройшли 31 жовтня в Красногвардійському районі окупованого Криму в селищах Октябрське та Амурське. Зеліха Абхаїрова, Зуре Емірусеїнова та Еміне Абдулганієва вийшли з протестом проти кримінального переслідування їхніх синів.

3 листопада 2020 року, Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону визнав фігурантів Красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір» винними в організації та участі в діяльності забороненої в РФ організації і засудив Рустема Емірусеїнова до 17 років ув’язнення, Арсена Абхаїрова — до 13 років, а Ескендера Абдулганієва — до 12 років.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини