Переселенців та активістів запрошують до національних обмінів
15 / 08 / 2016Дворічний проект «Містки громадської активності» включає сім взаємопов’язаних компонентів, що сприятимуть розвитку демократії в українському суспільстві, міжрегіональній інтеграції та створенню соціально-економічних перспектив для людей, постраждалих від збройного конфлікту на сході України, зокрема малих міст.
Ключовими складовими проекту «Містки громадської активності»:
- національні обміни для громадських активістів та ВПО (деталі про компонент та аплікаційна форма тут);
- семінари з картування громад для громадських організацій (конкурс проводиться з 1 по 31 серпня 2016 р. Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку в електронній формі)
- мапування ресурсів дванадцяти містечок України, яких буде відібрано через відкритий конкурс;
- семінари з лідерства для ВПО;
- семінари з культурних і креативних індустрій для ВПО;
- інвестиційні ярмарки з культурних і креативних індустрій;
- кампанія солідарності;
В жовтні у Львові відбудеться семінар для ВПЛ: «Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?». Програма та умови участі читайте тут.
До участі запрошуються:
- соціально активні люди, які хочуть поділитися своїм досвідом та планують тривалу взаємодію, розвиток своїх проектів, налагодження контактів з представниками географічно-протилежних областей для подальшої діяльності;
- переселенці з Криму та східної України.
Учасниками можуть бути молодіжні лідери, активісти, члени громадських організацій, учасники спільнот, громадські та культурні діячі, митці, журналісти, вчителі, викладачі, підприємці та інші.
Перевага надається учасникам із Дніпровської, Запорізької, Харківської та підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей, а також представникам громадських організацій, внутрішньо переміщеним особам та людям з особливими потребами.
Заявки прийматимуть на постійній основі від 4 липня 2016 р. до 1 травня 2018 року, або до вичерпання грантового фонду Проекту. Деталі про проект читайте на сайті ЦКМ.
Проект впроваджується в партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії.
Довідка: Центр культурного менеджменту – організація, що здійснює проекти, спрямовані на розвиток суспільства та є механізмами культурних змін на особистісному, організаційному та суспільному рівнях.