Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Переселенці з Криму можуть взяти участь у молодіжному освітньому таборі

16 / 03 / 2021

Метою табору є сприяння зростанню соціальної згуртованості, національної єдності та розширення міжрегіональної співпраці й міжгрупової комунікації. Ключовими темами навчальної програми є боротьба з дискримінацією, права людини та рівність.

Кому це буде цікаво? 

Восток SOS запрошує доєднатися до свого табору молодь (від 18 до 35 років). Конкурс є пріоритетним для представників і представниць ВПО, ЛГБТІ-спільноти, національних та етнічних меншин (ромської, єврейської, кримськотатарської та інших громад) з Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської й Тернопільської, Донецької, Луганської, Харківської й Сумської областей, але не обмежує в участі представників(-ць) інших регіонів.

Важливою умовою участі є відкритість до співпраці й толерантне ставлення до вищезазначених груп.

Чим займатимуться учасники табору? 

Під час табору учасники та учасниці розроблятимуть концепції спільних проєктів, які можна буде втілювати між різним містами чи областями. Найкращі концепції зможуть отримати фінансування та консультації від експертів.  

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання і харчування учасників.

Реєструйтеся за посиланням.

Дедлайн подачі заявки: 2 квітня 2021 р. о 18:00

Відповісти на всі додаткові запитання зможе менеджерка проєкту Ксенія Синєокова: +380933907083, synieokova@vostok-sos.org. 

Навчання відбуватиметься в рамках проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні», який реалізується у партнерстві American Bar Association Rule of Law Initiative (ABA ROLI), Благодійного фонду «Восток SOS» та Громадської організації «Центр Громадянських Свобод».

Локальний партнер: Молодіжна організація «СТАН»

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини