Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Пауер: територіальна цілісність України священна

19 / 03 / 2016

Територіальна цілісність України є священною. Про це заявила посол США в ООН Саманта Пауер в своєму зверненні до народу України у зв’язку з річницею анексії Криму Росією.

«Від імені Сполучених Штатів і президента Обами з нагоди других роковин я хочу запевнити народ України в тому, що якою б складною зараз не здавалась ситуація – оскільки ви хочете більше ніж карти, але реального рівня життя, який був до цього фальшивого інсценованого референдуму, до того, як російські війська увійшли в Україну – я зараз тут для того, щоб сказати, що Крим є частиною України. Україна є суверенною державою. Її територіальна цілісність священна. Ми ніколи не здамося. Йдеться не тільки про те, що карти не зміняться. Наша прихильність до народу Криму ніколи не зміниться», – сказала Пауер.

 

A Message to the People of Ukraine

My message to the people of #Ukraine on this week’s terrible anniversary

Опубликовано Ambassador Samantha Power 18 марта 2016 г.

 

Вона нагадала, що два роки тому Росія запропонувала кримчанам фальшивий вибір: референдум.

«Референдум, на якому був уявний вибір: «Щоб ви хотіли обрати? Залишити Україну? Або приєднатися до Росії». Той факт, що десятки тисяч кримчан воліли б залишитися у тих умовах, в яких жили своїм життям із гідністю та у безпеці, не брався до уваги», – сказала Пауер.

Також вона зазначила, що люди, як в Криму, так і на материковій Україні щодня переживають наслідки цього акту російської агресії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини