Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ПАРЄ хоче розробити правила візиту до Криму для політиків

1 / 09 / 2015

Під час чергового засідання, 31 серпня,  Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи виступило з пропозицією розробити рекомендації та правила для візитів європейських політиків до окупованого Криму. Про це Європейській Правді розповів глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

Подібна ініціатива ПАРЄ пов’язана із нещодавнім несанкціонованим візитом французької делегації парламентарів до окупованого Криму. Втім, депутат Національної асамблеї Франції Тьєррі Маріані, який був керівником групи депутатів, що відвідали півострів, заявив на засіданні Бюро, що не шкодує за свій вчинок і не буде приносити вибачення.

За словами Ар’єва, Бюро було одностайним у засудженні французького політика, але не мало юридичних важелів для того, щоб його покарати.

“Справа Маріані направлена в Регламентний Комітет. Бюро запропонувало розробити рекомендації для подібних візитів. З приводу недовіри йому як голові комітету, він сказав що якщо його звинуватять в маніпуляціях в роботі комітету, він одразу подасть у відставку”, – розповів український політик.
Засідання міграційного комітету відбудеться в Страсбурзі 28 або 29 вересня, під час чергової сесії ПАРЄ.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини