Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Парламент закликав Захід вплинути на РФ задля звільнення Умерова

26 / 08 / 2016

Комітет Верховної Ради у закордонних справах звернувся до керівництва демократичних країн та міжнародних організацій із закликом терміново вимагати від уряду Росії звільнити заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова. Відповідне звернення опубліковане на сайті Верховної Ради.

«Об’єднані зусилля демократичних держав вже довели свою впливовість у переговорах з керівництвом Росії щодо звільнення незаконно утриманих політв’язнів <…> тому ми покладаємо особливу надію на постійний дипломатичний тиск демократичних країн на російське керівництво», – йдеться у повідомленні профільного комітету.

«Це термінове прохання про допомогу надходить у період, коли багато політиків та державних службовців проводять свої літні канікули. Проте це питання потребує невідкладної реакції, адже життя пана Умерова перебуває у справжній небезпеці», – зазначають народні депутати.

Адресатами звернення парламентського комітету є: парламентські комітети у закордонних справах ряду демократичних країн, Європарламент, парламентські асамблеї міжнародних організацій, помічник генсека ООН з прав людини Іван Шимонович, Комітет ООН проти тортур і Amnesty International.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини