Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Освітня платформа Coursera повернулася до Криму

5 / 07 / 2016

Уряд США дозволив освітній платформі Coursera відновити роботу в Криму. З 1 лютого 2015 року Coursera була змушена піти з півострова через санкції, введені після анексії Криму Росією. Про це повідомляє «Комерсант». Це перший випадок часткового скасування американських санкцій проти Росії.

Як розповіли у Вищій школі економіки (університет співпрацює з Coursera), дозволу на роботу сайту вдалося домогтися завдяки об’єднаним зусиллям російського і американського освітнього співтовариства.

«Ми бачили, що Coursera та інші освітні проекти негативно ставляться до цих обмежень, але їм було важко самотужки вести полеміку з Держдепом, — розповів голова Інституту розвитку освіти ВШЕ Ісаак Фрумін. — Тому їм було дуже важливо, щоб професійне співтовариство чітко висловило свою позицію з цього питання».

Нагадаємо, Coursera — найбільший у світі сервіс онлайн-освіти. Компанія була заснована в 2012 році. На сайті Coursera можна слухати курси, підготовлені співробітниками провідних університетів і отримувати сертифікати про успішне закінчення програм. Аудиторія Coursera становить понад 15 мільйонів слухачів.

В рамках санкцій, введених США після анексії Криму Росією, американським компаніям було заборонено працювати на півострові. Мешканці Криму не можуть користуватися PayPal, Google Play, Apple Store, Steam та іншими американськими сервісами. У Coursera заборона на освітню діяльність в Криму назвали «прямим порушенням базових прав людини».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини