Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Ощадбанк подав позов проти Російської Федерації

19 / 01 / 2016

«Ощадбанк» подав повідомлення про арбітражний розгляд проти Російської Федерації відповідно до Арбітражного регламенту Комісії Організації Об’єднаних Націй, повідомляє прес-служба банку. Банк діє в як інвестор і юридична особа для відновлення своїх інвестицій в Криму. 

Ще в липні 2015 року «Ощадбанк» направив офіційне письмове повідомлення представникам Російської Федерації з претензіями. Цим повідомленням російська сторона була сповіщена про існування спору і вимозі про компенсацію завданих збитків. РФ ніякої відповіді не надала, і український банк подав повідомлення в арбітраж. 

«Арбітраж у відповідності з угодою від 27 листопада 1998 року є обов’язковим процесом, який дозволяє «Ощадбанку» подавати позов і реалізовувати свої права незалежно від того, бере в ньому участь Російська Федерація чи ні. Для того й існують міжнародні арбітражні суди, щоб вирішити суперечку остаточно і справедливо», — повідомляється в заяві. 

Раніше повідомлялося, що МЗС Укріани координуватиме підготовку нових позовів українських компаній проти РФ. Серед них згадувався і «Ощадабанк».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини