Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Організатору блекаута в Криму Ленуру Іслямову пред'явлено заочне обвинувачення

21 / 12 / 2015

Одному з організаторів блекаута Криму, підприємцю Ленуру Іслямову, пред’явлено заочне звинувачення в диверсії. Про це “прокурор” Криму Наталія Поклонська розповіла сьогодні в інтерв’ю телеканалу «Росія 24», передає Politeka.

Поклонська також повідомила, що у зв’язку з енергоблокадою півострова правоохоронні органи порушили кримінальні справи і щодо кримських чиновників.

«За фактом недбалості з боку посадових осіб міністерства палива та енергетики республіки Крим вже порушено кримінальну справу. Також за фактом халатності з боку посадових осіб міністерства з надзвичайних ситуацій республіки порушено одну справу, яка знаходиться у провадженні слідчого управління МВС по республіці Крим», — розповіла вона.

В даний момент Ленур Іслямов проживає на неокупованій території України і є власником кримськотатарського каналу АТR, транспортної компанії «СімСітіТранс», банку «Джаст Банк», магазинів з продажу техніки компанії Apple. 3 грудня суд заарештував майно бізнесмена в Криму.

Нагадаємо, проблеми з електропостачанням у Криму почалися після пошкодження двох опор ЛЕП у Херсонській області 20 листопада.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини